M İ S Y O N U M U Z


Kim çocuğunun mutlu bir hayat sürmesini, bir dünya vatandaşı olmasını istemez ki? Kendine yeten, güvenen bir birey olmasını, potansiyelini keşfetmesini, evrensel değerlere sahip olmasını... Ebeveyn olarak varolan kaynaklarınızla elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı ve çocuğunuza destek olmak için her şeyi ortaya koymaya hazır olduğunuzu biliyoruz. The Know. Eğitim Danışmanlığı tam olarak bunun için kuruldu; bu yolculukta anne-babaları, eğitimcileri ve çocuğunuzu en doğru şekilde yönlendirmek için.

The Know. doğru eğitim için öncelikle çocuğun özünü kavramanın, onu iyi tanımanın her şeyden önemli olduğunu savunuyor. Her çocuk kendine has, sınırsız bir evren. Onun özelliklerinin farkında olmak, çocuğu doğru yönlendirmenin ilk adımı. Bu özellikleri keşfederek bilgece kurgulanmış bir eğitim, hayatın akışını hep dengede tutacak şekilde çocukla beraber büyür, onun hayatı taşımasını kolaylaştırır ve onu güçlendirir.

Berrin Gökçen ve Aysun Akı Tarhan uzun yıllar farklı yaş gruplarından öğrenciler, eğitmenler ve ailelerle çalışmış iki deneyimli eğitimci. Sektörde geçirdikleri yirmi yılı aşkın süreçte kazandıkları tüm öğreti, gözlem ve birikimlerin ışığında The Know.’u kurdular. Çocuklara eğitim-öğretim sürecinde sosyal, duygusal ve akademik gelişim için doğru bir şekilde temel oluşturma misyonuyla yola çıkan The Know.’un amacı dokunduğu tüm çocuklara kendilerine en uygun eğitimi almaları ve ailelerine onları doğru şekilde yönlendirebilmeleri için rehberlik etmek.

The Know.; anne-baba, eğitim kurumları, okul yöneticileri, öğretmenler ve 4-13 yaş aralığındaki çocuk ve ergenlere yönelik hazırladığı danışmalık, eğitim ve koçluk hizmetlerini tamamen özel ihtiyaçlar doğrultusunda belirleyerek öğrenciler, aileler, eğitimciler ve kurumlarla paylaşıyor.

Çocuğunuza dair merak ettiğiniz, yapmak istediklerinizle ilgili size destek olmak istiyoruz. Sizi onun dünyasına farklı bir gözle bakmaya davet ediyoruz.

Merakla, ilhamla, hevesle, bilgelikle...

The Know.

Grounds of Education